ANSELL - INFORMACE O FIRMĚ ANSELL - VÝROBCE OCHRANNÝCH RUKAVIC A VÝROBKŮ PRO OCHRANU ZDRAVÍ A BEZPEČNOST PŘI PRÁCI

Ochrana hlavy Ochrana očí a obličeje Ochrana sluchu Ochrana dýchacích orgánů Pracovní rukavice Ochrana při práci ve výškách Pracovní oděvy Pracovní obuv Zdravotnické potřeby Drogerie Zábava
Ansell - o firmě

ANSELL - Katalog ochranných řešení

Ansell Limited je přední světová  firma v oblasti bariérových ochranných výrobků. Ansell působí v Severní a Jižní Americe, Evropě a Asii, zaměstnává více než 11 000 lidí po celém světě a má vedoucí pozici na trhu přírodních latexových rukavic, syntetických polymerových rukavic a kondomů. Ansell působí ve třech hlavních obchodních segmentech: Bezpečnost
a ochrana zdraví při práci, kde dodává výrobky pro ochranu rukou v průmyslových odvětvích; Specializovaná bezpečnost a ochrana zdraví při práci, kde dodává chirurgické a vyšetřovací rukavice pro zdravotnické pracovníky a Spotřební bezpečnost a ochrana zdraví, kde dodává kondomy a výrobky pro ochranu rukou. Informace o společnosti Ansell a jejich výrobcích naleznete na http://www.ansell.eu

Při manuální činnosti je těžké si představit úkol, který nevyžaduje použiti našich rukou. Zvedáni a přenášeni, tříděni a baleni, práce s nástroji - všechny tyto činnosti jsou plně závislé na práci rukou a jejich pozoruhodných schopnostech.

Každoročně v Evropě dochází k více než 1,5 milionu zranění rukou, což vede k více než třídenní pracovní neschopnosti, což je minimálně 4,5 milionu ztracených pracovních dni každý rok. A přesto je zde stále u pracovníků tendence brát životně důležité věci jako samozřejmost, takže pracují bez ochrany rukou nebo s neadekvátní ochranou, čímž riskuji zranění i veškerou ztrátu produktivity, kterou by to mohlo znamenat.

Jako světová vůdčí firma v oblasti ochrany rukou, Ansell bere tato rizika velmi vážně. Nabízíme kompletní sortiment řešeni a služeb pro průmyslové oblasti, poskytujeme ochranu a zároveň zvyšujeme produktivitu.

Vycházíme z přístupu orientovaného na zákazníka, posilujeme jej neustálými inovacemi, partnerstvím s průmyslovými odvětvími a s výzkumnou obcí.

Náš novy katalog je výsledkem roků zkušenosti a spolupráce na výzkumu s produktovými specialisty a všemi našimi zákazníky. Intenzivní celosvětové průzkumy u zákazníků - jejich zkušenosti, potřeby a preference - nám pomohly sjednotit a zjednodušit řešeni rukavic Ansell a proces jejich výběru.

Na základě zpětné vazby od našich zákazníků jsme vyvinuli účinnou novou strategii pro produkty i značku, která seskupuje vice než 200 produktů do tři ochranných kategorii. Mechanická ochrana působí proti pořezání, oděru, zatrhnuti, propíchnuti a únavě rukou. Ochrana proti chemikáliím a kapalinám chrání proti škodlivým chemikáliím, olejům, kapalinám a mechanickým rizikům. Ochrana produktů ochraňuje ruce a produkty před kontaminaci.

Každá kategorie obsahuje produkty „Výkonové řady": inovativní, vůdčí značky na trhu se zvyšovaným výběrem stylů. „Klasické produkty" Ansell, které nastavuji standardy, jsou rovněž označeny pro jednodušší porovnání a výběr z rozsáhlé nabídky řešeni.

Zveme vás k prozkoumání nového katalogu a objevení, jak snadné může být nalezení inovativních špičkových produktů a služeb, které perfektně vyhoví vašim potřebám a zároveň poskytnou lepší ochranu a vyšší produktivitu. Nezapomeňte také, že za tímto katalogem stojí tým zákaznické podpory Ansell EMEA, důvěryhodní odborníci, kteří jsou vždy připraveni vám pomoci ochránit vaše životně důležité hodnoty.

         NEZNÁM HESLO


PŘIHLÁSIT REGISTRACE

ODKAZY - INFORMACE

Zpravodaj - Newsletter

Email: *
Jméno:
Příjmení:
 * povinný údaj
Proč zadávat email?