JAK POSTUPOVAT PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ V ZÁKONNÉ LHŮTĚ - ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - INFORMACE O PRÁVU NA ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Ochrana hlavy Ochrana očí a obličeje Ochrana sluchu Ochrana dýchacích orgánů Pracovní rukavice Ochrana při práci ve výškách Pracovní oděvy Pracovní obuv Zdravotnické potřeby Drogerie Zábava
Zákaznický servis - Vrácení zboží

Výměna zboží
Jestliže jste se netrefili do velikosti nebo Vám nevyhovuje střih nebo barva a chcete zboží vyměnit, tak nám ho zašlete na adresu:

PÍCHA Safety, s.r.o.
Černokostelecká 1168/90
100 00 Praha 10 – Strašnice

Zboží musí být nepoškozené, nenošené a neprané. Musí mít na sobě originální označení včetně všech visaček, které byly součástí zboží při jeho doručení. Vyměněné zboží zasíláme naším smluvním přepravcem PPL na stejnou adresu, kterou jste uvedli v objednávce. Pokud chcete zaslat zboží na jinou adresu, napište nám tuto změnu do formuláře. Ve formuláři vyplňte jakou výměnu požadujete a list přiložte ke zboží.
V žádném případě nám zboží na výměnu nezasílejte na Dobírku, nebude totiž převzato!


Formulář k Výměně zboží si můžete stáhnout ZDE

Vrácení zboží
Tato informace je určena pro zákazníky, kteří se rozhodli odstoupit od smlouvy uzavřené mimo naše obchodní prostory a vrátit nám zboží v zákonné lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.
Tímto plníme svoji povinnost informovat zákazníka o jeho právu na odstoupení od smlouvy a zároveň si můžete vytisknout Vzorový formulář, který Vám odstoupení usnadní.

Kde je odstoupení od smlouvy a vrácení zboží upraveno
Právně je právo na odstoupení od smlouvy upraveno § 1818, § 1820 odst. 1 písm. f), § 1829 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.

V jakém případě není možné zboží vrátit
Zboží není možné vrátit v případě, kdy bylo na žádost zákazníka potištěno nebo označeno výšivkou loga nebo jinou neoddělitelnou aplikací. Rovněž nelze vrátit specializované zboží, které bylo objednáno na Zakázku nebo jako individuální zahraniční dovoz. Na tuto skutečnost bude zákazník předem upozorněn.

Vrácení peněz při odstoupení od smlouvy
V důsledku odstoupení se smlouva ruší. Povinností kupujícího je vrátit zboží nejpozději do 14 dnů. Náklady na zaslání zboží zpět nese kupující. Vrácení peněz na běžný účet uvedený kupujícím ve formuláři provede prodávající nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží. Vrácení peněz je možné po dohodě i jiným způsobem. Prodávající je v odůvodněných případech oprávněn požadovat náhradu za opotřebení či poškození zboží, které mu bylo vráceno zpět.

Formulář ke stažení a vytisknutí naleznete ZDE

Na jakékoliv dotazy ohledně výměny a vrácení zboží Vám rád odpovíme na:

Telefon: +420 266 313 167
Mobil: +420 602 127 833, +420 777 127 833
E-mail: prodej@picha.czNEZNÁM HESLO


PŘIHLÁSIT REGISTRACE

ODKAZY - INFORMACE

Zpravodaj - Newsletter

Email: *
Jméno:
Příjmení:
 * povinný údaj
Proč zadávat email?