OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ - INFORMACE O BEZPEČNÉM NAKLÁDÁNÍ S ÚDAJI V SOULADU SE ZÁKONEM - PRAVIDLA ZABEZPEČENÍ DAT

Ochrana hlavy Ochrana očí a obličeje Ochrana sluchu Ochrana dýchacích orgánů Pracovní rukavice Ochrana při práci ve výškách Pracovní oděvy Pracovní obuv Zdravotnické potřeby Drogerie Zábava
Zákaznický servis - Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů a zasílání informativních e-mailů.

Vážíme si Vaší důvěry a chráníme Vaše data před zneužitím. Vaše data shromažďujeme výhradně proto, abychom zkvalitnili naše služby. Neposkytujeme je třetím stranám.

Bezpečnost vašich dat na internetu je pro nás velmi důležitá a věnujeme jí maximální pozornost. Abychom Vám mohli nabídnout co nejkvalitnější služby, potřebujeme některá Vaše data znát. Veškeré informace o Vaší osobě nebo firmě však používáme pouze pro naši potřebu a neposkytujeme je v žádné podobě nikomu jinému. K informacím obsahujícím Vaše osobní údaje mají přístup pouze oprávněné osoby, které prošly příslušným školením a které jsou povinny dodržovat zákonem stanovené povinnosti a postupy.

Respektujeme všechna pravidla daná Asociací pro elektronickou komerci (APEK). Tím se zavazujeme k dodržování všech pravidel, které APEK stanovuje. Jedním z nich je i dodržování zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a informací.

Souhlas se zpracováním osobních dat
Stanete-li se zákazníkem internetového obchodu, dáváte již při registraci souhlas s tím, že údaje o Vás a Vašich nákupech budou shromažďovány a používány. S těmito údaji je zacházeno výhradně dle zákonem stanovených postupů a norem.

Údaje o vaší činnosti
Údaje o Vašich nákupech - Vaše objednávky - jsou shromažďovány. Je to nutné kvůli zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a v neposlední řadě mohou tato data posloužit i Vaší zpětné kontrole. Informace o nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám.

Poskytování dat třetím osobám
Vaše data, které uvádíte jsou důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována dalším subjektům mimo PÍCHA Safety, s.r.o., s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk jako jsou banky, společnosti vydávající platební karty apod. To však vždy pouze v rámci jedné konkrétní platby s využitím těchto služeb a výhradně v mezích zákona na ochranu osobních údajů.

Zasílání informací - mailing
Pro naše zákazníky připravujeme pravidelně e-mailovou nabídku těch nejzajímavějších a nejvýhodnějších nákupů z naší nabídky. Tyto informativní e-maily (direct maily) Vám, našim zákazníkům, přinášejí vždy ty nejaktuálnější informace, včas upozorňují na slevy, reklamní akce a soutěže. Podle zákona č. 480/2004 , který vstoupil v platnost dne 7.9.2004 je v současné době nutné mít váš prokazatelný souhlas se zasíláním hromadných informativních e-mailů. Z tohoto důvodu je možné při registraci v našem internetovém obchodě vyjádřit souhlas se zasíláním informativních e-mailů. Pokud s odběrem nabídkových e-mailů nebudete nadále souhlasit, můžete kdykoliv tento souhlas v rámci svého účtu po přihlášení zrušit.

V Praze dne 1.října 2008                             Ing. Petr Pícha - jednatel

PÍCHA Safety, s.r.o.NEZNÁM HESLO


PŘIHLÁSIT REGISTRACE

ODKAZY - INFORMACE

Zpravodaj - Newsletter

Email: *
Jméno:
Příjmení:
 * povinný údaj
Proč zadávat email?