FORMA ÚHRADY ZA NAKOUPENÉ OCHRANNÉ POMŮCKY V KAMENNÝCH OBCHODECH A V INTERNETOVÉM OBCHODĚ NA OOPP.CZ

Ochrana hlavy Ochrana očí a obličeje Ochrana sluchu Ochrana dýchacích orgánů Pracovní rukavice Ochrana při práci ve výškách Pracovní oděvy Pracovní obuv Zdravotnické potřeby Drogerie Zábava
Zákaznický servis - Platba za zboží

Při osobním odběru v našich obchodech
Ve všech našich obchodech máme platební terminály, takže pokud u sebe zrovna nemáte hotovost, můžete uhradit nákup platební kartou.

Při doručení zboží na Dobírku PPL
Naším smluvním dopravcem je společnost PPL. Dobírku můžete řidiči uhradit v hotovosti nebo platební kartou, protože všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou.

Při doručení přepravní službou PPL ParcelShop
Pokud se nechcete vázat na určitý čas doručení, můžete v procesu objednávky zvolit možnost osobního odběru na výdejním místě PPL ParcelShop. Zboží můžete uhradit v hotovosti nebo platební kartou na výdejním místě.

Při platbě Zálohou
Zvolíte-li platbu Zálohovou fakturou, potom Vám (po rezervaci zboží) v dalším kroku zašleme ZÁLOHOVOU FAKTURU s vyplněnými údaji o platbě převodem na náš bankovní účet. Vyčkejte prosím na zaslání tohoto dokladu na Váš e-mail. Nechceme od Vás totiž platbu předem, aniž bychom si byli 100% jisti, že máme pro Vás zboží připravené k expedici.

Při platbě Dobírkou na SLOVENSKO
Dodávky zboží na Slovensko realizujeme smluvní přepravní společností PPL, která doručuje prostřednictvím partnerské společnosti DHL. Zboží můžete uhradit řidiči v hotovosti EUR nebo platební kartou EUR.

Při platbě Zálohou na SLOVENSKO
Zvolíte-li platbu Zálohovou fakturou a chcete ho doručit na SLOVENSKO, potom Vám (po rezervaci zboží) v dalším kroku zašleme ZÁLOHOVOU FAKTURU s vyplněnými údaji o platbě převodem na náš EUR bankovní účet. Vyčkejte prosím na zaslání tohoto dokladu na Váš e-mail. Nechceme od Vás totiž platbu předem, aniž bychom si byli 100% jisti, že máme pro Vás zboží připravené k expedici.

Platba na Fakturu
Platbu zboží se splatností na fakturu umožňujeme firemním zákazníkům po opakovaných objednávkách. Smluvním partnerům a dalším odběratelům po odsouhlasení (v odůvodněných případech) i vybraným firmám.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení Občanského zákoníku.

Na jakékoliv dotazy ohledně platebních podmínek Vám rád odpovíme na:

Telefon: +420 266 313 167
Mobil: +420 602 127 833, +420 777 127 833
E-mail: prodej@picha.czNEZNÁM HESLO


PŘIHLÁSIT REGISTRACE

ODKAZY - INFORMACE

Zpravodaj - Newsletter

Email: *
Jméno:
Příjmení:
 * povinný údaj
Proč zadávat email?