DOPRAVA OOPP A DALŠÍHO VÁMI VYBRANÉHO ZBOŽÍ NA DORUČOVACÍ ADRESU - DOPRAVCE PPL - VÝDEJNÍ MÍSTA PARCEL SHOP

Ochrana hlavy Ochrana očí a obličeje Ochrana sluchu Ochrana dýchacích orgánů Pracovní rukavice Ochrana při práci ve výškách Pracovní oděvy Pracovní obuv Zdravotnické potřeby Drogerie Zábava
Zákaznický servis - Doprava

V našem eShopu máte možnost výběru následujících možností doručení zboží:

Doručení na některý z našich kamenných obchodů
Pokud si chcete zboží vyzvednou osobně v některém z našich mimopražských obchodů (Mělník nebo Sedlčany), potom prosím vyberte Osobní odběr a do Poznámky v objednávce uveďte, že si zboží vyzvednete v Mělníku nebo Sedlčanech. Pokud do Poznámky neuvedete nic, potom se automaticky předpokládá, že Osobní odběr uskutečníte v našem obchodě v Praze.

Doručení zboží na Dobírku PPL
Naším smluvním dopravcem je společnost PPL. Jakmile předáme Váš balík přepravci, obdržíte informativní e-mail o jeho odeslání. V tomto e-mailu je uvedeno číslo balíku a odkazy na stránky, kde můžete po zadání čísla balíku změnit doručovací údaje a sledovat jeho pohyb. Dobírku můžete řidiči uhradit v hotovosti nebo platební kartou, protože všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou.

Doručení zboží PPL ParcelShop
Pokud se nechcete vázat na termín doručení, můžete zvolit osobní odběr na výdejním místě PPL ParcelShop. V den doručení na Vámi uvedené místo budete informováni SMS zprávou o možnosti vyzvednutí. Tuto možnost doručení můžete zvolit i dodatečně na stránkách www.pplbalik.cz Na stránce www.ppl.cz můžete sledovat podle zaslaného čísla pohyb balíku.

Doprava na SLOVENSKO
Naše zboží expedujeme i na Slovensko a to smluvní přepravní společností PPL, která doručuje prostřednictvím partnerské společnosti DHL. Zboží můžete uhradit řidiči v hotovosti EUR nebo platební kartou EUR.

Doprava vlastními auty
Našim stálým a smluvním zákazníkům rozvážíme zboží vlastními auty. Při větším objemu zboží realizujeme dopravu zboží našimi vozy automaticky.

Na jakékoliv dotazy ohledně dopravy zboží Vám rád odpovíme na:

Telefon: +420 266 313 167
Mobil: +420 602 127 833, +420 777 127 833
E-mail: prodej@picha.czNEZNÁM HESLO


PŘIHLÁSIT REGISTRACE

ODKAZY - INFORMACE

Zpravodaj - Newsletter

Email: *
Jméno:
Příjmení:
 * povinný údaj
Proč zadávat email?