PROFIL SPOLEČNOSTI PÍCHA SAFETY, S.R.O. - INFORMACE O PROVOZOVATELI INTERNETOVÉHO OBCHODU S OCHRANNÝMI POMŮCKAMI - WWW.OOPP.CZ

Ochrana hlavy Ochrana očí a obličeje Ochrana sluchu Ochrana dýchacích orgánů Pracovní rukavice Ochrana při práci ve výškách Pracovní oděvy Pracovní obuv Zdravotnické potřeby Drogerie Zábava
O nás - Certifikáty

PROFIL SPOLEČNOSTI

Zakladatel společnosti Ing. Petr Pícha získal živnostenské oprávnění pro obchodní činnost firmy Petr PÍCHA - ochranné pracovní pomůcky počátkem roku 1992. Firma se od svého vzniku zabývá komplexními dodávkami ochranných pracovních prostředků a pomůcek pro firmy a jejich zaměstnance z nejrůznějších oborů činnosti. Firma brzy rozšířila svoji činnost o zakázkové šití pracovních oděvů a začala také dodávat firmám úklidové, čistící, mycí a dezinfekční prostředky. Postupně se firma stala partnerem mnoha firem, pro které zabezpečuje úplný servis v dodávkách uvedeného zboží včetně pracovní drogerie.

V lednu roku 2005 byla založena společnost PÍCHA Safety, s.r.o., která je ryze českou společností, bez podílu zahraničního kapitálu. Společnost postupně přebrala veškeré aktivity firmy Petr PÍCHA - ochranné pracovní pomůcky . V červnu 2005 prošla společnost úspěšně certifikací shody systému managementu jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2001 a obdržela certifikát pro výrobu, nákup prodej (velkoobchodní i maloobchodní) a distribuci osobních ochranných prostředků. V květnu 2011 prošla společnost úspěšně podruhé recertifikačním procesem a prodloužila tak platnost tohoto certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 do roku 2014.

Společnost působí především v České republice, ale prostřednictvím aktivního marketingu jsou kontaktovány i firmy z okolních států EU.

Jsme dlouholetým členem Hospodářské komory ČR a vstupujeme úspěšně do řady výběrových řízení na dodávky osobních ochranných prostředků, které vyhlašují podniky, státní instituce a zejména ozbrojené složky (uniformy, obuv, vybavení a výstroj). Společnost je díky svým zkušenostem schopna i tyto velké a specifické zakázky realizovat.

S využitím svých více než 28-ti letých zkušeností v tomto oboru, zajišťujeme i bezplatný rozbor výhodnosti nákupů od stávajících dodavatelských firem se zpracováním vlastní komplexní nabídky na požadované o.o.p.p., čímž lze docílit úspor 10% až 30%.

Nabízíme široký sortiment přímo z velkoobchodního skladu - tak je více než 800 položek zboží trvale skladem a připraveno k okamžitému dodání. Svým odběratelům rádi pomůžeme zajistit i specifické o.o.p.p., která naše současná nabídka neobsahuje, a to i z dovozu.

Jako výrobce zajišťujeme zakázkové šití pracovních a profesních oděvů včetně potisků nebo nášivky firemního loga. Pro firmy dodáváme i reklamní textil opět včetně potisku nebo výšivek. Formou zásilkového velkoobchodu uspokojujeme zákazníky z celé České republiky.

Sídlo společnosti a prodejní sklady jsou v centru hlavního města a přesto je firma velmi dobře dostupná s možností pro zaparkování a klidný nákup.

Společnost PÍCHA Safety, s.r.o. provozuje obchod s ochrannými pracovními prostředky nejenom v Praze, ale i v Sedlčanech a také v Mělníku. Tyto prodejny slouží zároveň jako vzorkovny a sklady pro prodejce v regionu.

Velký rozmach zaznamenal také internetový obchod na http://www.oopp.cz/ , kde můžete sami rychle posoudit šířku a rozmanitost nabízeného sortimentu nejenom pro práci, ale i pro volný čas.  

Preferujeme profesionální a individuální přístup ke každému zákazníkovi, serióznost, kulturnost prodeje a moderní formy obchodu. Naším cílem je zařadit jméno a logo naší firmy mezi obecně uznávané symboly prodeje osobních ochranných pracovních prostředků.

Ing. Petr Pícha - jednatel společnostiNEZNÁM HESLO


PŘIHLÁSIT REGISTRACE

ODKAZY - INFORMACE

Zpravodaj - Newsletter

Email: *
Jméno:
Příjmení:
 * povinný údaj
Proč zadávat email?